Bağış Yapın

Kuruluşumuzdan bugüne aldığımız bağışlarla 6 eğitim ve kültür merkezi, 555 oyun parkı, 30 köy okulu, 20 kütüphane, 24 ilköğretim okulu ve 36 öğrenci yurdu inşa ettik. 319,000 kitap toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. 110,000 lise ve üniversite öğrencisine burs vererek destek olduk.

Ülkemizde eğitimde imkan eşitliği sağlamak amacıyla yürüttüğümüz bu faaliyetler için tek kaynağımız sizin bağışlarınız. Siz de bağış yapın, birlikte gençlerimize eğitim imkanı yaratalım!

Nasıl Bağış Yapabilirim

Bize Katılın!

Çağdaş birey ve çağdaş topluma çağdaş eğitim ile ulaşılacağına inanıyorsanız, bize katılın; yılda bir kez vereceğiniz aidat ve faaliyetlerimize katılımınızla çağdaş eğitime destek olun!

Nasıl Üye Olabilirim

Bizi Tanıyın!

1989 yılından bugüne, efsane başkanımız Sayın Türkan Saylan’ın çizdiği vizyon doğrultusunda ülkemizin gençlerine modern eğitim imkanı yaratmak amacıyla faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

ÇYDD Hakkında Bilgi Edinin

Sevgili Mezunlarımız!

Sizleri Ç.Y.D.D Mezunlar Topluluğu'na üye olmaya davet ediyoruz. Üye olarak hem bizim faaliyetlerimizden haberdar olabilir hem de arkadaşlarınız ile görüşebileceğiniz etkinlikleri takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Güncelleyin

Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek, çağdaş eğitim yoluyla çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak amacını güden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, ülkenin “çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkması” ülküsü için bilgi, beceri ve deneyim birikimiyle, gönüllü çalışan bir sivil toplum örgütüdür.
ÇYDD olarka bugüne kadar yaptıklarımız...
Bağış Yapın! Eğitime Destek Olun
Faaliyetlerimize devam edebilmemiz için bağışlarınıza ihtiyacımız var.
Projelerimiz

Beşiktaş Şubesi olarak yürüttüğümüz projeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tümünü Gör

Email listemize kaydolup etkinliklerden ve ÇYDD ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
Etkinliklerimiz
Haberler